Akademickie Lekcje Biznesu i Przedsiębiorczości

Akademickie Lekcje Biznesu i Przedsiębiorczości

Akademicka Lekcja Biznesu i Zarządzania to bogata forma dydaktyczna wspierająca obszary związane z biznesem i zarządzaniem. Wspiera kreatywność, poszerzanie wiedzy, ciekawość badawczą obszaru doradztwa zawodowego oraz praktyki zawodowej. Formę prowadzą doświadczeni wykładowcy akademiccy, wykwalifikowani specjaliści, a przede wszystkim pasjonaci omawianych tematów.


Forma skierowana jest do każdego, kto chce poszerzyć swoje horyzonty wiedzy i poznać doświadczenia zawodowców oraz daje możliwość czynnego uczestniczyć w Akademickich Lekcjach.


Akademickie Lekcje będą odbywać się systematycznie w drugi i czwarty poniedziałek miesiąca o godzinie 11.00. Forma będzie podzielona na dwie części; główną wykładową trzydziesto minutową oraz drugą dyskusyjną również 30 minutową.


Mając na uwadzę jak największą wygodę uczestników zajęcia będą prowadzone na żywo za pośrednictwem otwartej platformy Teams oraz nagrywane dla wszystkich tych, którzy będą chcieli odtworzyć Akademicką Lekcję w dogodnym wybranym czasie.