Podsumowanie Akademickich Spotkań 2023

Podsumowanie Akademickich Spotkań
(Październik 2022 - Kwiecień 2023)


Akademickie Spotkania pozwoliły młodzieży zapoznać się ze specyfiką aglomeracji akademickich oraz zapoznać się elementami, które są bezcenne do tego jak świadomie wybierać swoją przyszłą, wymarzoną uczelnię.

Akademickie Spotkania to doskonała forma na aktywizację młodzieży maturalnej oraz na wymianę doświadczeń i kształtowanie świadomości Akademickiej. W okresie od października 2022 do kwietnia 2023 nasza współpraca zaowocowała rozwojem doradztwa zawodowego w 150 szkołach. Spotkaliśmy się bezpośrednio z 15000 uczniów klas maturalnych oraz przedmaturalnych.

 

Akademickie spotkania odbywały się w partnerstwie z Menedżerską Akademią Nauk Stosowanych w Warszawie. Dzięki Akademickim Spotkaniom młodzież szkolna mogła poznać charakterystyczną kulturę aglomeracji akademickich, istotę i wagę umiędzynarodowienia Uczelni i możliwości jakie ono daje w poznawaniu świata. Wagę infrastruktury, dzięki której można dobrać Uczelnię do swoich potrzeb. Kluczową rolę kadry akademickiej, która zaraża pozytywnie do rozwoju i siłę marketingu, dzięki któremu łapiemy chwile z życia Uczelni. Akademickie Inicjatywy pokazują wiele ciekawych możliwości i charakteryzują determinanty akademickie w przystępny sposób.


ZESTAWIENIE AKADEMICKICH SPOTKAŃ 2022/2023


Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z spotkań

oraz odwiedzenia naszego Facebooka:

Akademickie Inicjatywy | Facebook